Prienų miškų urėdija

 

Naujienos


Ieškoma būdų, kaip efektyviau prižiūrėti ir remontuoti miško keliusAplinkos ministerijoje miškininkai, miško savininkus vienijančių asociacijų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovai tarėsi, kaip efektyviau prižiūrėti ir remontuoti miško kelius.

Šiemet valstybės įmonės miškų urėdijos pirmą kartą Vyriausybės nustatyta tvarka organizavo ir įgyvendino bendrą miško kelių priežiūrą ir remontą visų nuosavybės formų miškuose. Nepaisant skirtingų komisijų darbo organizavimo ir miško kelių priežiūros ir remonto darbų atlikimo tempų, visose miškų urėdijose sudarytos komisijos, patvirtinti miško kelių, kuriuos numatoma prižiūrėti ir remontuoti, sąrašai ir planai, baigiami remontuoti paskutiniai iš numatyto 1000 kilometrų miško kelių.

Pasitarimo dalyviai sutarė, kad bendra miško kelių priežiūros ir remonto sistema visų nuosavybės formų miškuose veikia, tačiau, Aplinkos ministerijos nuomone, procesai galėtų vykti sklandžiau. Siekiant geriau organizuoto miškų urėdijose sudaromų komisijų darbo, sklandesnio miško kelių priežiūros ir remonto darbų atlikimo bei efektyvesnio Bendrųjų miškų ūkio reikmių finansavimo programos lėšų panaudojimo naujame periode, Aplinkos ministerija organizavo diskusiją, kurioje Generalinės miškų urėdijos ir VĮ miškų urėdijų atstovai pristatė šių metų rezultatus, pasidalino patirtimi ir kartu su miško savininkus vienijančiomis organizacijų, Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Valstybinės miškų tarnybos atstovais diskutavo, kaip užtikrinti, kad miško kelių priežiūros ir remonto sistema būtų efektyvi.

 

AM Komunikacijos skyrius

2016 11 09


VĮ Valstybinių miškų urėdija
Prienų regioninis padalinys

Miškininkų g. 2, LT-59149
Ignacava, Prienų r. sav.
telefonas (8 319) 60300
faksas (8 319) 60492
el. paštas: prienai@vivmu.lt

Duomenys apie VĮ Valstybinių miškų urėdiją kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 132340880
PVM mokėtojo kodas LT323408811 A.s LT387300010153812757 , "Swedbank" AB, b.k. 73000Gaisringumas Ligos Medienos ištekliai